ALMANYA ÇALIŞTAYI

ETKİNLİK TARİHİ: 09.03.2020

Doğu Anadolu Tarımsal Üreticiler ve Besiciler Birliği Almanya çalışma ziyaretini gerçekleştirdi. Doğu Anadolu Tarımsal Üreticiler ve Besiciler Birliği Almanya çalışma ziyaretini gerçekleştirdi.Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum Destek Programı çerçevesinde uygulanan "Türkiye'de Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kapasitelerinin Artırılması" projesi, kapsamında Almanya Çalışma ziyareti 14 iştirakçi temsilciler ve proje ekibinin katılımı ile gerçekleşti.Bonn, Frankfurt, Köln ve çevre illerde organik tarım uygulaması yapan dernekler, firmalar, marketler ve ilgili kurumlar ziyaret edildi.
DEVAMINI OKU


İZLEME VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYI

ETKİNLİK TARİHİ: 22.11.2019

Türkiye'de Sivil Toplum Kuruluşlarının Saygınlığının Artırılması Projesi Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum Destek Programı II çerçevesinde aldığımız "Türkiye'de Türk Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kapasitelerinin Artırılması Projesi" çalıştay programları sona erdi.
DEVAMINI OKU


İLETİŞİM PLANLAMA ÇALIŞTAYI

ETKİNLİK TARİHİ: 25.10.2019

Projemiz "Sivil Toplum Sektörü Sivil Toplum Destek Programı II" kapsamında desteklenmektedir. Türkiye'deki ekolojik yaşam ve organik tarımla İlgili dernekler ile Erzurum'da bir araya geldik. Proje kapsamında 2. çalıştayımız "Strateji Planlama Eğitimi" 21-23 Ekim tarihleri arasında 5 gün Palan Otel'de yapıldı.
DEVAMINI OKU


STRATEJİ PLANLAMA ÇALIŞTAYI

ETKİNLİK TARİHİ: 27.09.2019

Türkiye'de Türk Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim kapasitesinin ve Saygınlığının Artırılması Projesi Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum Destek Programı II çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Program, Türkiye ve Avrupa Birliği üyesi ülkelerden sivil toplum kuruluşlarının, ortak bir konu etrafında bir araya gelerek, toplumların birbirlerini tanımaları, karşılıklı bilgi alışverişi ve kalıcı diyalog kurmalarını sağlayan bir platform olarak geliştirildi. Proje açılış toplantımız 27 Eylül 2019 tarihinde Palan Otel toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.